ПРО ФІРМУ

Шановні  Пані та Панове!

Наша компанія існує з 1987 року. Ми почали працювати як типова майстерня .Поступово переросли у торгово – виробничу компанію. Маємо великий досвід роботи зі склом, виробництві скло-алюмінієвих конструкуцій, скління дахів, стін, дверей, підлоги, сходів  та поручнів. Проте, ми  розвиваємося і з розвитком змінюється наша комерційна пропозиція.

 

В даний час сфера нашої діяльності включає в себе:

  • імпорт та дистрибуція вакуумних підйомників та роботів-маніпуляторів
  • оренда підйомників та роботів- маніпуляторів для скла
  • будівництво безкаркасних терас
  • скляні конструкції

Пріоритет діяльності Glass Land Sp.z.o.o – це  відповідати очікуванням і вимогам наших клієнтів у виборі відповідних підйомних механізмів, роботів – маніпуляторів та устаткуванні для виробництва, монтажу і транспортування скла та вікон.

Амбіція нашої компанії полягає в тому, щоб забезпечити найкращі рішення для підвищення безпеки праці та подолання обмежень, пов’язаних із виробництвом та встановленням скла. Крім того, ми прагнемо постійно удосконалювати і підвищувати якість наших послуг для реалізації кращих проектів з точки зору довговічності, безпеки та естетичних особливостей. Усі продукти, що використовуються нами, мають відповідні сертифікати, атестації та відповідають  всім Європейським стандартам. Представляючи  компанію та нашу пропозицію, ми сподіваємось заохотити вас до встановлення плідної та довгострокової співпраці з нами.

Ласкаво просимо!