Express 200

Express 200- інноваційний, невеликий, портативний підйомник, який дозволяє одному працівникові  транспортувати або піднімати скляні листи  вагою до 80 кг ,а двом –   вагою до 200 кг.  Підйомник  здатний повертати скло до 3660 мм., має систему для регулювання бокового  зсуву в рамі  вікна. Обертає  скло  на 360 градусів і легко проходить через стандартні дверні отвори шириною 90 см.

Експрес 200 легко завантажується на фургон або  на автомобілі VAN / SUV і збирається за одну хвилину. Після складання ви можете розвантажити скло з вантажівки, а потім транспортувати скляні листи  та вікна на будівельний майданчик. Великі колеса  330 мм дозволяють пересуватися на нерівній місцевості та будівельних майданчиках. Колісна база може бути налаштована в діапазоні від 54 см до 80 см, що дозволяє проїзд по  вузьких  тротуарах.

Гаррі Річардсон з Ultimate Glass , під час використання  Express 200 був вражений тим, що самостійно перевозив 100 кг склопакет: „У ці важкі часи   Express  дозволяє мені виконувати більше робіт  з меншою кількістю людей і підвищити безпеку. Я маю намір використовувати Express для монтажу балюстрад  за допомогою двох людей. Кожна пластинка важить близько 80-100 кг. „